Ogłoszenia duszpasterskie na Zmartwychwstanie Pańskie 01.04.2024r.

1. Trwamy w Oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Podobnie jak  w latach ubiegłych, w drugim dniu naszego świętowania, modlimy się za uczelnie katolickie. Dzisiejsza taca zostanie przeznaczona na wsparcie dla tychże uczelni.

2. W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. Czwartek Msza święta w Cementowni o godzinie 15:00. W piątek komunia u chorych od godziny 9:00, a od 17:20 Adoracja Najświętszego Sakramentu, będzie istniała możliwość spowiedzi. Przed Mszą odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa. Sobota, Msza w intencjach Żywego Różańca o 17:00.

3. W najbliższy piątek, z racji na Oktawę, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Zgodnie z zapowiedzią, do wtorku włącznie, Kancelaria parafialna będzie nieczynna. W pilnych sprawach prosimy kontaktować się z księdzem w Zakrystii.

5. Z okazji Jubileuszu Szkoły Podstawowej w Ogrodzieńcu, w piątek Msza w intencji Absolwentów, Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Szkoły o godzinie 10:00.

6. Przeszliśmy na czas letni, od dziś Msze wieczorne o godzinie 18:00.

7. Za tydzień, Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15:00 zapraszamy na  Nabożeństwo do Miłosierdzia. Za udział w pobożnych praktykach ku czci Bożego Miłosierdzia można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

8. Taca z przyszłej niedzieli zostanie przekazana na działalność ,,Caritas”

9. Na czas świętowania Zmartwychwstania Pańskiego, życzymy wszystkim parafianom i gościom wzajemnej serdeczności i dobrego odpoczynku.