Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykła 08.10.2023r.

• piątek, wspomnienie błogosławionego Honorata Koźmińskiego, prezbitera

2. Nabożeństwa różańcowe w kościele, codziennie, od poniedziałku do piątku o 17:00, zaraz po zakończonym Nabożeństwie Msza święta. W soboty i niedziele odwrotnie, o 17:00 Msza święta a po niej Nabożeństwo.

3. Pamiętajmy, że zmianie uległy również godziny urzędowania Kancelarii parafialnej we wtorki i czwartki. We wspomniane dni Kancelaria otwarta jest od 16:00 do 16:45.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w czwartek, od godziny 16:30 do zakończenia nabożeństwa.

5. W piątek przypada 13 dzień października i ostatnie w tym roku Nabożeństwo fatimskie, w Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej w Podzamczu, o godzinie 20:00.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień papieski. Za tydzień, wychodząc z kościoła, będzie możliwość wsparcia fundacji ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

7. Na stoliku z prasą są wystawione kartki na Wypominki: roczne, półroczne, oktawalne i jednorazowe. Na Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Prosimy by kartek z Wypominkami nie składać na tace podczas Mszy świętej.

8. Za tydzień III niedziela miesiąca, taca zbierana tego dnia zostanie przeznaczona na prace remontowe w kościele

9. Wszystkim mieszkańcom naszej parafii życzymy dobrego tygodnia.