Ogłoszenia duszpasterskie na Poniedziałek Wielkanocny 10.04.2023r.

1. Trwamy w Oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Tradycyjnie, w drugim dniu naszego świętowania, modlimy się za uczelnie katolicka. Dzisiejsza taca zostanie przeznaczona na wsparcie dla tychże uczelni.

3. W czwartek, Adoracja Najświętszego Sakramentu, od godziny 17:20 do 17:50.

4. Za tydzień, Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo do Miłosierdzia o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy. Za udział w pobożnych praktykach ku czci Bożego Miłosierdzia można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5. Taca z przyszłej niedzieli zostanie przekazana na działalność ,,Caritas”. Ponieważ przyszła niedziela jest trzecią w miesiącu, taca na prace remontowe w naszym kościele zostanie przesunięta na niedziele kolejną.

6. Zgodnie z zapowiedzią, do wtorku włącznie, Kancelaria parafialna będzie nieczynna. W pilnych sprawach prosimy kontaktować się z księdzem w zakrystii.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia świątecznego czasu w gronie bliskich i przyjaciół. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.