Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocny 23.04.2023r.

1. Rozpoczynamy Tydzień biblijny, zachęcamy do szczególnej lektury Pisma Świętego.

• poniedziałek, uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego  patrona Polski, przeniesiona z obecnej niedzieli.
  • wtorek, święto św. Marka ewangelisty.
  • sobota, święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

3.  Spotkania dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej:

• poniedziałek, dla klasy III A, o 16:15
  • wtorek, dla klasy III B i Podzamcza, także o 16:15

4. Spotkania kandydatów do Bierzmowania, na Mszach świętych o godzinie 18:00:

• poniedziałek, dla klasy VIII A
  • wtorek, dla klasy VIII B
  • czwartek, dla  kandydatów z Podzamcza

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17:15 do 17:50.

6. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiejsza taca zostanie przeznaczona na prace remontowe w naszym kościele. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Przypominamy, że w przyszłą sobotę, Sanktuarium Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej, zaprasza na pielgrzymkę wspólnoty Żywego Różańca. Początek o godzinie 9:30.

8. Chrystus towarzyszy nam każdego dnia, zechciejmy otwierać się na Jego obecność i pozwolić aby nas prowadził. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.