Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykła 16.07.2023r.

• sobota, Święto św. Mari Magdaleny

2. Przeżywamy III niedziele miesiąca, dzisiejsza taca zostanie przeznaczona na prace remontowe w naszym kościele.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17:20 do 17:50.

4. W dalszym ciągu zachęcamy do udziału w dekanalnej pielgrzymce na beatyfikacje rodziny Ulmów, która odbędzie się we wrześniu. Bliższe informacje można uzyskać w Zakrystii.

5. Powoli zbliża się również, czas Pieszych Pielgrzymek na Jasną Górę, już dziś zachęcamy do przemyślenia i zdecydowania by wybrać się na pielgrzymie szlaki.

6. W następny wtorek przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy świętej. Tradycyjnie, ofiara zbierana podczas poświęceń zostanie przekazana na zakup środków transportu dla misjonarzy.

7. Następna niedziela jest także, zgodnie z życzeniem papieża Franciszka, Dniem modlitwy w intencji Babć i Dziadków.

8. Życzymy, aby rozpoczynający się tydzień był czasem otwierania się na Boże Słowo.