Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykła 25.06.2023r.

• środa, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  • czwartek, Uroczystość świętych Piotra i Pawła, tego dnia będzie dodatkowa Msza święta o godzinie 10:00, taca zostanie przekazana na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Czwartek to również dzień imienin księdza biskupa Piotra Skuchy, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  • w tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, Msza św. w intencjach Żywego Różańca o godzinie 17:00.

2. Spotkanie Kręgu biblijnego, we wtorek, po wieczornej Mszy świętej.

3. Ze względu na urlopy wakacyjne, może się zdarzyć, że nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas Mszy świętej, prosimy by planując sobie Sakrament pokuty mieć powyższy fakt na uwadze.

4. Taca z przyszłej niedzieli zostanie przekazana na odbudowę kościoła św. Floriana w Sosnowcu.

5. Od następnej niedzieli, przez dwa tygodnie, nie będzie gazetki parafialnej ,,Tabor”

6. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego tygodnia.