Ogłoszenia duszpasterskie na X Niedzielę Zwykła 11.06.2023r.

1. Przeżywamy Oktawę uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa, procesje eucharystyczne, wokół kościoła, codziennie do czwartku, na zakończenie wieczornej Mszy świętej, zachęcamy do licznego udziału

• wtorek, wspomnienie św. Antoniego z Padwy, Doktora Kościoła
  • środa, wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, męczennika
  • czwartek, ostatni dzień Oktawy Bożego Ciała. Uroczyste zakończenie Oktawy z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła i poświęceniem wianków o godzinie 18:00.
  • piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • sobota, uroczystość św. Alberta Chmielowskiego, Głównego Patrona Diecezji Sosnowieckiej

3. Spotkanie wszystkich kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek, po wieczornej Mszy świętej.

4. We wtorek, zapraszamy do Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej, o godzinie 20:00, na Nabożeństwo fatimskie.

5. W czwartek i piątek Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

6. Za tydzień III niedziela miesiąca, ofiary na tacę zbierane tego dnia zostaną przeznaczone na prace remontowe w kościele.

7. Nabożeństwa czerwcowe w kościele, codziennie po wieczornej Mszy świętej.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy pełnego miłości otwarcia na Boga, który chce być blisko nas.