Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykła 16.10.2022r.

1. Obchodzimy XXII Dzień Papieski, zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, wychodząc z kościoła można ofiarą do puszek wesprzeć Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, pomagającą zdolnej a ubogiej młodzieży. Dziś jest również III niedziela miesiąca, taca zostanie przeznaczona na trwające prace remontowe w naszym kościele. Przy tej okazji, wszystkim darczyńcom składamy ogromne ,,Bóg zapłać”.

• poniedziałek, wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika
  • wtorek, święto św. Łukasza Ewangelisty
  • czwartek, wspomnienie św. Jana Kantego, Prezbitera
  • sobota, wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża

3. Spotkania do Bierzmowania odbędą się po wieczornej Mszy świętej:

• w poniedziałek, dla klasy VIII B
  • w piątek, dla klasy VII

4. Na stoliku, są wystawione kartki na Wypominki: roczne, półroczne, oktawalne i jednorazowe. Na Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Prosimy by kartek z Wypominkami nie składać na tace podczas Mszy świętej.

5. Nabożeństwo Różańcowe w naszej świątyni, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 (po nabożeństwie Msza święta), w sobotęniedzielę, różaniec bezpośrednio po Mszy świętej.

6. W piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

7. Chrześcijanin to człowiek, który głosi Ewangelię swoim życiem. Dobrze jest pomyśleć, na ile moje życie jest świadectwem Zmartwychwstałego Pana.