Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykła 28.08.2022r.

• poniedziałek, wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  • sobota, wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i Doktora Kościoła. Tego dnia swoje imieniny obchodzi ks. bp Grzegorz Kaszak, pamiętajmy o naszym pasterzu podczas sobotniej modlitwy. Msza święta w intencji księdza Biskupa będzie sprawowana w sosnowieckiej katedrze, w najbliższą sobotę o godzinie 10:00, wszystkich na tę Mszę świętą zapraszamy.
  • w tym tygodniu przypadają pierwsze piątek i sobota miesiąca. Komunia święta u chorych od godziny 9:00, a po południu możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty od godziny 17:30. W sobotę Msza św. w intencjach Żywego Różańca o 17:00.

2. Jak możemy zauważyć, w pełni ruszyły prace nad systemem ogrzewania w kościele, wiążą się one z pewnymi utrudnieniami, mamy jednak nadzieję, że uda nam się tym wszystkim trudnościom podołać. Przy tej okazji pragniemy serdecznie podziękować za ofiarność wszystkim, którzy podczas ubiegłotygodniowej zbiórki na tace, wsparli podjęte prace, zebraliśmy 8 853 zł., Bóg zapłać.
3. Podczas środowej nowenny, będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, przed rozpoczynającym się, w czwartek, Nowym Rokiem szkolnym.
4. Niech Boża opieka nieustanie nam towarzyszy i nas wspiera we wszystkich zadaniach tego tygodnia.