Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykła 10.07.2022r.

• poniedziałek, święto św. Benedykta – Patrona Europy
  • wtorek, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – Biskupa i Męczennika
  • środa, wspomnienie świętych Andrzeja Świerada i Benedykta
  • piątek, wspomnienie św. Bonawentury – Biskupa i Doktora Kościoła
  • sobota, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

2. W środę kolejne Nabożeństwo fatimskie, w Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej o godzinie 20:00. Tym razem podczas Nabożeństwa będą obecne relikwie świętych Pastuszków z Fatimy, z tego powodu poszukujemy na środowe spotkanie z Matką Bożą chłopca i dziewczynki (do lat 10), którzy mogliby i chcieli, w specjalnie przygotowanych strojach, ponieść relikwie świętych. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17:20 do 17:50.

4. Ze względu na wakacyjne urlopy przypominamy, że nie zawsze, podczas Mszy świętej w niedzielę, będzie możliwa spowiedź. Chętnych do skorzystania z Sakramentu Pokuty zapraszamy w tygodniu, przed Eucharystią.

5. Powoli zbliża się czas Pieszych Pielgrzymek na Jasną Górę, już dziś zachęcamy do przemyślenia i wybrania się na pielgrzymie szlaki.

6. Na rozpoczynający się tydzień życzymy wszystkim Bożej Opieki.