Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykła 26.06.2022r.

• wtorek, wspomnienie św. Ireneusza – Biskupa i Męczennika
  • środa, uroczystość świętych Piotra i Pawła – Apostołów, taca zbierana tego dnia podczas Mszy świętych, zostanie przekazana na potrzeby Stolicy Apostolskiej.  29 czerwca również swoje imieniny obchodzi ks. bp Piotr Skucha, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  • w tym tygodniu przypadają pierwsze: piątek i sobota miesiąca. W piątek Komunia u chorych od godziny 9:00, okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty od godziny 17:15, wtedy rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy Nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa (około 17:50), po nabożeństwie Msza święta. W sobotę, Msza w intencjach Żywego Różańca  o godzinie 17:00.

2. Jeszcze do czwartku, codziennie po wieczornej Mszy, trwają Nabożeństwa czerwcowe.

3. Ze względu na wakacyjne urlopy może się zdarzyć, że w niedzielę nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas Mszy świętej, dlatego prosimy o korzystanie z Sakramentu pokuty, na ile to możliwe, w tygodniu.

4. Na pierwszy tydzień wakacji, życzymy wszystkim Bożej opieki.