Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2022r.

1. Dziś ostatnia niedziela Roku liturgicznego, wyrażamy Panu Bogu wdzięczność za miniony czas i łaski nam okazane.

• poniedziałek, wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
  • wtorek, wspomnienie świętej Cecylii, tego dnia w modlitwie pamiętamy o naszym panu Organiście oraz wszystkich wykonujących muzykę kościelną
  • czwartek, wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy.

3. Przeżywamy III niedzielę miesiąca, ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na prace remontowe w kościele.

4. Spotkanie Kandydatów do BierzmowaniaPodzamcza i klasy 7, w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej, czyli około 17:40.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w czwartek, od 16:20 do 16:50.

6. Podczas ubiegłotygodniowej zbiórki na rzecz ,,Kościoła w Potrzebie” zebraliśmy 830 złotych, za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nowy Rok liturgiczny oraz Adwent, czyli czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie.

8. Życzymy, by kończący się Rok liturgiczny był dla wszystkich okazją do odkrycia jak wiele otrzymaliśmy oraz otwarciem na niezliczone Dary Boże.