Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą 15.01.2021

1. Dzisiejsza niedziela jest trzecią w miesiącu, taca zostanie przeznaczona na prace remontowe w kościele.

• wtorek, wspomnienie św. Antoniego, Opata
  • czwartek, wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa
  • sobota, wspomnienie św. Agnieszki, Męczennicy

3. Przypominamy, że przez cały styczeń, ze względu na wizytę kolędową, w poniedziałki, wtorki i czwartki nie ma Mszy wieczornych, we wspomniane dni są za to dwie Msze rano o 7:00 i 7:30. W tym miesiącu sprawy kancelaryjne załatwiamy zaraz po Mszy świętej, kancelaria w zwykłych godzinach będzie nieczynna.

4. Rozpoczynamy kolejny tydzień wizyty duszpasterskiej czyli kolędy. Bardzo prosimy o wychodzenie, w miarę możliwości, naprzeciw idącego kapłana. Jeśli ktoś nie może, z różnych powodów wyjść, prosimy o zostawienie otwartej na oścież bramki, co ułatwi księżom dotarcie do tych, którzy na Kolędę czekają. Innym sposobem sygnalizowania chęci przyjęcia księdza może być przewiązanie na bramce lub drzwiach wstążki. Za każdy znak, serdecznie, z góry dziękujemy.

5. Prosimy, aby osoby mające w dniach od 1 do 9 lutego wpisaną intencję na godzinę 7:30, zgłosiły się pilnie do pana Kościelnego.

6. Podczas najbliższych soboty i niedzieli przypadają Dzień Babci i Dziadka pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, dla żywych prosząc o Bożą opiekę, dla zmarłych o Pokój Wieczny.

7. Życzymy wszystkim radosnego i udanego tygodnia.

Wizyta duszpasterska 2023 ,,Kolęda”

od 16 do 24 stycznia

Poniedziałek, 16 stycznia - Ogrodzieniec

1 Ksiądz: od 09:00, Plac Wolności, ulica Krasickiego i pomoc na ulicy Spacerowej

2 Ksiądz: od 09:00, ulice Spacerowa i Spokojna

Wtorek, 17 stycznia - Ogrodzieniec

1 Ksiądz: od 09:00, ulice: Sienkiewicz (od końca) oraz Wodna

2 Ksiądz: od 09:00, ulica Mickiewicza i pomoc na ulicy Sienkiewicza (od Remizy)

Środa, 18 stycznia - Ogrodzieniec

1 Ksiądz: od 9:00, ulica Słowackiego (domy prywatne) – od końca

2 Ksiądz: od 9:00, ulica Słowackiego, bloki numer: 11,10,7 oraz pomoc drugiemu księdziu

Czwartek, 19 stycznia - Ogrodzieniec

1 Ksiądz: od 09:00, ulica Słowackiego, bloki numer: 9,8,12

2 Ksiądz: od 09:00, ulica Słowackiego, bloki numer: 14,13,1,2,3,4

Piątek, 20 stycznia - Ogrodzieniec

1 Ksiądz: od 09:00, osiedle Orzeszkowej, bloki numer: 7,8,9

2 Ksiądz: od 09:00, osiedle Orzeszkowej, bloki numer: 3,4,5,6

Sobota, 21 stycznia – Ogrodzienieculica 1 Maja (numery nieparzyste, patrząc od ronda po lewej stronie) Obaj księża rozpoczną od 9:00, z obu końców i pójdą aż do spotkania.

Poniedziałek, 23 stycznia - Ogrodzieniec

1 Ksiądz: od 09:00, osiedle Orzeszkowej, od bloku numer 10 do końca