Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu 04.12.2021

1. Dziś przypada Dzień modlitw i pomocy Kościołowi na wschodzie, zgodnie z zapowiedzią, do puszek można złożyć swoją ofiarę jako wsparcie.

• środa, wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i Doktora Kościoła
  • czwartek, uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Ze względu na przypadającą w czwartek Godzinę łaski, będzie istniała możliwość indywidualnej Modlitwy w kościele pomiędzy 12:00 a 13:00.

3. Zachęcamy do udziału w Roratach, które odbywają się w naszym kościele, od poniedziałku do piątku, o 17:00.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek, od 16:20 do 16:50.

5. Przypominamy, że w czwartek, w ramach Mszy o godzinie 17:00, swoje spotkanie mają dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz kandydaci do Bierzmowania.

6. Od przyszłej niedzieli aż do wtorku, potrwają nasze Rekolekcje adwentowe. Bliższe informacje zostaną podane za tydzień.  Już dziś jednak zachęcamy do takiego zorganizowania sobie czasu, by móc wziąć udział w rekolekcjach.

7. Dostępne są świece Caritas, jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom oraz Opłatki na stół wigilijny, z których ofiara zostanie przeznaczona na nowe nagłośnienie.

8. Życzymy wszystkim, aby drugi tydzień Adwentu, był dla nas czasem wzajemnego ,,przygarniania się”, bo chyba tego teraz najbardziej potrzebujemy.