Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykła 09.10.2022r.

• czwartek, wspomnienie błogosławionego Honorata Koźmińskiego, Prezbitera
  • środa, wspomnienie św. Teresy od Jezusa, Dziewicy i Doktora Kościoła

2. Dziś wychodząc z kościoła można wesprzeć ofiarą do puszek działalność Caritas.

3. We wtorek, po wieczornej Mszy świętej spotkanie Kręgu biblijnego, serdecznie zapraszamy do wspólnego pochylenia się nad Słowem Bożym.

4. Spotkania do Bierzmowania odbędą się po wieczornej Mszy świętej:

• dla klasy VII A, w poniedziałek
  • dla Kandydatów z Podzamcza, w piątek

5. W czwartek, o 20:00, w Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej, odbędzie się ostatnie tego roku Nabożeństwo fatimskie, na które gorąco zapraszamy.

6. Za tydzień, w niedziele, będziemy przeżywali Dzień Papieski, tego dnia przy wyjściu będzie można wesprzeć Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

7. Przyszła niedziela jest również trzecią w tym miesiącu, taca zbierana za tydzień zostanie przeznaczona na trwające prace nad instalacją grzewczą.

8. W poniedziałek 17 października 2022 roku w parafii pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu, ul. Sosnowa 1, odbędzie się Spotkanie Rodziny Radia Maryja, transmitowane przez TV TRWAM i RADIO MARYJA. Szczegółowe informacje zostały wywieszone w gablocie, przed kościołem.

9. Na stoliku, są wystawione kartki na Wypominki: roczne, półroczne, oktawalne i jednorazowe. Na Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Prosimy by kartek z Wypominkami nie składać na tace podczas Mszy świętej.

10. Przypominamy, że Nabożeństwo Różańcowe, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 (po nabożeństwie Msza święta), w sobotę i niedziele, różaniec bezpośrednio po Mszy świętej.

11. Na kolejny tydzień życzymy wszystkim Bożej opieki. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.